Equip directiu

Meritxell Diumenjó Nel-lo

Meritxell Diumenjó Nel-lo

Coordinadora EVICE

Meritxell.Diumenjo@drmasmitja.cat
Noelia Gómez Espinosa

Noelia Gómez Espinosa

Directora Pedagògica

Noelia.Gomez@drmasmitja.cat
Mercè Hortoneda García

Mercè Hortoneda García

Directora General

Meritxell.Diumenjo@drmasmitja.cat
Rosa Plana Guinart

Rosa Plana Guinart

Cap d'Estudis

Rosa.Plana@drmasmitja.cat
Ester Casals Alsina

Ester Casals Alsina

Administradora

Esther.Casals@drmasmitja.cat

Educació infantil

Laura Bosqued Sagrera

Laura Bosqued Sagrera

Mestra Educació Infantil / Tutora Educació Infantil

Laura.Bosqued@drmasmitja.cat
Núria Oliveras Rams

Núria Oliveras Rams

Mestra Educació Infantil / Tutora Educació Infantil

nuria.oliveras@drmasmitja.cat
Paula Herrera Carrasco

Paula Herrera Carrasco

Mestra Educació Infantil

paula.herrera@drmasmitja.cat

Olga Canal Espuña

Olga Canal Espuña

Mestra Educació Infantil / Tutora Educació Infantil

Olga.Canal@drmasmitja.cat
Núria Regincós Juanola

Núria Regincós Juanola

Mestra Educació Infantil

Nuria.Regincos@drmasmitja.cat

Anna González Molí

Anna González Molí

Mestra Educació Infantil / Tutora Educació Infantil

Anna.Gonzalez@drmasmitja.cat
Mª Pilar Roig Diaz

Mª Pilar Roig Diaz

Mestra Educació Infantil / Tutora Educació Infantil

Pili.Roig@drmasmitja.cat
Míriam Medina Romero

Míriam Medina Romero

Mestra Educació Infantil / Tutora Educació Infantil

Miriam.Medina@drmasmitja.cat
Sara Sanuy Escribano

Sara Sanuy Escribano

Mestra Educació Infantil

sara.sanuy@drmasmitja.cat

Educació primària – Cicle inicial

Glòria Bona Duch

Glòria Bona Duch

Mestra Educació Primària / Tutora Cicle Inicial

Gloria.Bona@drmasmitja.cat
Teresa Alabau Oliveras

Teresa Alabau Oliveras

Mestra Educació Primària

teresa.alabau@drmasmitja.cat

Paula Herrera Carrasco

Paula Herrera Carrasco

Mestra Educació Primària

paula.herrera@drmasmitja.cat

Èlia Castillo Garcia-Ramos

Èlia Castillo Garcia-Ramos

Mestra Educació Primària / Tutora Cicle Inicial

Rosa Taberner Bosch

Rosa Taberner Bosch

Mestra Educació Primària / Tutora Cicle Inicial

Rosa.Taberner@drmasmitja.cat
Glòria Vila Batallé

Glòria Vila Batallé

Mestra Educació Primària / Llengua Anglesa

gloria.vila@drmasmitja.cat

Griselda Gibert Moliner

Griselda Gibert Moliner

Mestra Educació Primària / Tutora Cicle Inicial

Griselda.Gibert@drmasmitja.cat
Katy Palomeras Ventós

Katy Palomeras Ventós

Mestra Educació Primària / Tutora Cicle Inicial

Katy.Palomeras@drmasmitja.cat
Carme Vilà Mas

Carme Vilà Mas

Mestra Educació Primària

carme.vila@drmasmitja.cat

Carolina González Salvà

Carolina González Salvà

Mestra Educació Primària / Tutora Cicle Inicial

Carolina.Gonzalez@drmasmitja.cat
Elena Casas Facerias

Elena Casas Facerias

Mestra Educació Primària

elena.casas@drmasmitja.cat

Nivard Arboix Gonzalez

Nivard Arboix Gonzalez

Mestra Educació Primària / Especialista Àmbit digital

Nivard Arboix@drmasmitja.cat

Educació primària – Cicle mitjà

Montserrat Peracaula Boada

Montserrat Peracaula Boada

Mestra Educació Primària / Tutora Cicle Mitjà

Montserrat.Peracaula@drmasmitja.cat
Pau Pérez Martínez

Pau Pérez Martínez

Mestra Educació Infantil / Especialista Educació Física

pau.perez@drmasmitja.cat
Montserrat Planella Fernández

Montserrat Planella Fernández

Mestra Educació Primària / Tutora Cicle Mitjà

Montse.Planella@drmasmitja.cat
Assumpció Solà Monells

Assumpció Solà Monells

Mestra Educació Primària / Tutora Cicle Mitjà

Assumpcio.Sola@drmasmitja.cat
Miquel Puig Tibbs

Miquel Puig Tibbs

Mestra Educació Primària / Tutor Cicle Mitjà

Miquel.Puig@drmasmitja.cat
Teresa Vila Vila

Teresa Vila Vila

Mestra Educació Primària / Tutora Cicle Mitjà

Teresa.Vila@drmasmitja.cat
Rosó Rovira Rovira

Rosó Rovira Rovira

Mestra Educació Primària / Tutora Cicle Mitjà

roso.rovira@drmasmitja.cat
Eduard Rodriguez Martínez

Eduard Rodriguez Martínez

Mestra Educació Primària / Especialista Educació Física

eduard.rodriguez@drmasmitja.cat

Educació primària – Cicle superior

Quim Cufí Solé

Quim Cufí Solé

Mestra Educació Primària / Tutor Cicle Superior

quim.cufi@drmasmitja.cat
Meritxell Diumenjó Nel-lo

Meritxell Diumenjó Nel-lo

Mestre Educació Primària / Tutora Cicle Superior

Meritxell.Diumenjo@drmasmitja.cat
Eduard Rodriguez Martínez

Eduard Rodriguez Martínez

Mestra Educació Primària / Especialista Educació Física

eduard.rodriguez@drmasmitja.cat
Neus Rio Lopez

Neus Rio Lopez

Mestra Educació Primària / Tutora Cicle Superior

Neus.Rio@drmasmitja.cat
Sònia Sala Rodríguez

Sònia Sala Rodríguez

Mestra Educació Primària / Tutora Cicle Superior

Sonia.Sala@drmasmitja.cat
Ana Rodriguez Vinagre

Ana Rodriguez Vinagre

Mestra Educació Primària / Tutora Cicle Superior

ana.rodriguez@drmasmitja.cat
Teresa Vila Vila

Teresa Vila Vila

Mestra Educació Primària / Tutora Cicle Mitjà

Teresa.Vila@drmasmitja.cat
Cristina Rosell Fradera

Cristina Rosell Fradera

Mestra Educació Primària / Tutora Cicle Superior

Cristina.Rosell@drmasmitja.cat
Cristina Carreras Bellera

Cristina Carreras Bellera

Mestra Educació Primària / Especialista

cristina.carreras@drmasmitja.cat

Personal d’administració i serveis (PAS)

Carme Aspa Zamora

Carme Aspa Zamora

Recepció

carme.aspa@drmasmitja.cat
Berta Marcilla Cabezas

Berta Marcilla Cabezas

Coordinadora de Serveis

berta.marcilla@drmasmitja.cat
Jordi Quer Cassú

Jordi Quer Cassú

Secretari

jordi.quer@drmasmitja.cat
Lourdes Serrat Costa

Lourdes Serrat Costa

Recepció

lourdes.serrat@drmasmitja.cat
Esther Punset Dorca

Esther Punset Dorca

Neteja

esther.punset@drmasmitja.cat